Paket Sepetim

Karton Gıda Kapları

info@paketsepetim.com I +90 216 245 00 65 I +90 533 292 20 52

Hakkımızda

PAKET SEPETİM

We Belong to Something Beautiful

Ambaj ve paketleme ile ilgili konularda yılların verdiği tecrübe ile paketsepetim.com olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan ambalaj ve paketleme ürünlerinde kaliteden hızlı teminden ve uygun fiyatlardan ödün vermeden size ulaştırmaya görev edinmiştir.
Kaliteyi ucuza alırken kazanın…
Paketsepetim.com olarak sizlere güvenli ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için en üst düzey güvenlik yazılımıyla hizmet vermekteyiz
Ürünlerimiz Avrupa da olduğu gibi ülkemizde’de yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan ve bir standart olma yolunda ilerleyen kaliteli sağlıklı hızlı ve titiz paketleme için kullanılan tarım ve orman bakanlığı onaylı direk gıda ile temasa uygun ısıya dayanıklı karton ve plastik tabaklar markanıza değer kazandıracak Gıda kaplarımız ile sizlere kaliteli ve uygun hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Karton ve plastik tabak kapatma makinalarımızı’da sizlere uygun Fiyata üreterek ve teslimat sonrası teknik teknik desteğimizi devam ettirerek bize güvenen firmaları zor durumda bırakmaz sunacağınız kaliteli hizmetin memnuniyetini yaşamanız için teknik destek müşteri hizmeti ve yetkili personellerimizle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluruz.
Ekstra ücrete tabi olmayan firmanıza özel yüksek kaliteli baskı seçenekleri ile müşterilerimizin memnuniyetinin sürekliliğini sağlarız.
Her pakette aynı lezzet…

Vizyonumuz

Tecrübemiz ve alanlarında uzman elemanlarımız sayesinde müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli ürünleri en hızlı şekilde sunmaktır.

Misyonumuz

Sınırların ortadan kalktığı rekabetin ön plana çıktığı değişen dünya koşullarında paketsepetim.com hizmet kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmalarını sürdürmektir.

Kalite Politikamız

Müşteri taleplerini zamanında ve istenilen şekilde sunmak

Müşterilerimize en hızlı ve ekonomik yönden hizmet verebilmek

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak…

testimonials

Customers Said

Our TEam

Meet Our Team

Jonathan Colombini
Makeup Expert
Rocio Rivera
Makeup Expert
Carla Houston
Makeup Expert
Natosha Jacobs
Makeup Expert