Paket Servis Ürünleri

Paket servis ürünleri geride bıraktığımız pandemi günlerinde daha da önem kazandı. Evlere servisin arttığı bu dönemlerde restoran paket servis malzemeleri çeşidi de arttı.Kullan at paket servis sistemi sayesinde kişiler artık daha çok eve servis hizmetini tercih eder oldu. Haliyle kafe, restoran ve özellikle fast food tarzı işletmeler bu servis ürünlerini daha çok arar oldu. İşte, bizler Paket Sepetim ailesi olarak bu noktada devreye giriyoruz.

Yemek sipariş uygulamalarının artması sayesinde daha çok talep görmeye başladığımız bir zaman dilimindeyiz. Çağımızın getirdiği hızlı yaşama ayak uydurmak adına da her daim siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Sizlerin iyi bir müşteri deneyimi yaşamanız bizlerin de mutluluğu olacaktır. Müşterilerinizin yiyecek ve içeceklerini pratik, eksiksiz, tam ve sıcak / soğuk iletebilmeniz için sizlere yardımcı olmak isteriz. Paket servis ürünleri alanındaki kaliteli ürünlerimiz sizleri memnun edecektir.

Karton Kutular

Paketli gıda ambalajı konusunda en dikkat çeken unsurlardan bir tanesi de karton kutulardır. Satın aldığınız karton kutular her zaman aynı kalitede olmayabilir. Bunu en iyi müşterilerinizden gelen yorumlar ve sizlerin gözlemleri sayesinde anlayabilirsiniz.

Paket servis ürünleri genellikle sıcak gıda ürünlerinde tercih edilmektedir. Bu da demek oluyor ki gıdaların dışarıdaki kokuyu daha çabuk içine çekmesidir. Eğer ki kutularda ıslaklık, nem ve havasızlık durumu var ise ne yazık ki gönderdiğiniz siparişlerde de sorunlar çıkacaktır. Gıdalara karton kokusunun sinmesi ve gıdaların ıslanması istemediğimiz bir durumdur.

Sizlerin servis sistemlerini güçlendirmek ve kolaylaştırmak adına bizlere büyük bir görev düşmektedir. Karton kutular yemek, tekstil ve oyuncak gibi pek çok alanda tercih edilen bir paketleme sistemidir. Şık ve sade görünümü olması da müşterilere cazip gelmektedir. Peki, sizce bu karton kutular yeterince sağlıklı mı? Başta yemek servis firmaları olmak üzere tüm sipariş sistemlerinde paket ürünlerin servis edilişi önemlidir. Paket ne kadar yüksek kaliteliyse sizi tercih etmeleri de bir o kadar da yüksektir.

Hamburger Kutuları

Paket servis ürünleri hayatımızın pek çok anına eşlik etmektedir. Bunlardan bir tanesi de yemek sektörü içerisinde yer alan fast food basamağıdır. Sıcak bir şekilde müşteriye siparişi teslim edebilmek için hamburger kutuları kullanılmaktadır. Bizler, karton kutu ve ambalajların kalitesini en üst düzeyde tutarak sizlerin müşterilerinin de memnun olmasını sağlıyoruz. Sağlık kurallarına tamamen uygun ve doğaya herhangi bir zararı bulunmayan ürünler üretmekteyiz.

Dürüm Kutuları

Dürüm ambalajı paketlemelerde en çok kullanılan ürünlerden bir başkasıdır. Tıpkı fast food kutuları gibi sıcak ve hızlı bir teslimat adına bu tarz paketleme ürünleri tercih edilmektedir. Bunun yanında Paket Sepetim olarak ürünlerinizin eksiksiz ve düzenli bir şekilde müşterilerinize iletilmesi için de ürün kalitesine özen göstermekteyiz. Sağlam karton kapak ve gıda kaplarının birbirine kenetlenmesi sayesinde oluşabilecek aksilikleri önlemeyi hedefledik.

Baklava Kutuları

Paket servis ürünleri gıdadan tekstile kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu ürünler firmaların adeta bir reklamıdır. Tanıtım için önemli yapı taşlarındandır. Müşterilerin adresine giden gıdaların güvenilir bir şekilde iletilmesi adına da devreye biz girmekteyiz. Ürettiğimiz baklava kutuları sayesinde şerbeti sızmayan ve birbirine girmeyen baklavalar ile müşterinize en kaliteli hizmeti sunacaksınız. Üstelik organik ve çevre dostu olan gıda ambalaj malzemeleri ve paketlerimiz çevreye zarar vermemektedir.

Ambalaj Kâğıtları

Sızdırmaz taşıma kaplarımız ve koruyucu ambalaj kâğıtlarımızın kalitesi sayesinde gıdaların sağlam bir şekilde teslimi için doğru adrestesiniz. Ambalaj malzemeleri paket servis elemanlara eşlik eden koruyuculardandır. Verilen siparişlerin dışarı akmaması veya aksi yönde siparişlerin içerisine yabancı cisimlerin girmemesi için kullanılmaktadır.  Bütün işletmelerin güncel bir şekilde ihtiyaç duyduğu bu ambalaj kâğıtları, cam ve plastik yapılara göre daha kullanışlıdır. Kâğıttan yapılması ile doğayı koruyucu olmasının yanı sıra daha az yer kaplamaktadır. Ayrıca kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Paket servis ürünleri içerisinde kâğıt paket ambalaj fiyatları da gayet uygundur.

Islak Mendil

Hazır tüketimin amaçlarından olan paket servis, pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ıslak mendil paketlemeleridir. Üretimden tüketime kadarki iletim sürecinde önemli adımlardan bir tanesidir. Öyle ki ıslak mendiller sizlerin firması adına adeta bir tanıtım ürünüdür.

Bu tarz ürünlerin üretimi ve sizlerin bunu kendi müşterilerinize ulaştırabilmeniz kazanç ve tanınma açısından önemlidir. Firmanızın kendine ait logo ve ismini ıslak mendil ambalajlarınıza ekleyebilmekteyiz. Gıdaların ambalajlanması işlemi firma çalışanlarımız tarafından büyük bir titizlikle gerçekleşmektedir. Bizler, doğal paket servis ürünleri için katkıda bulunmak adına Paket Sepetim olarak gıdalara zarar vermeyen ürünlerin satışını yapmaktayız.